Coasterlvr_nc Posted October 6, 2007 Share Posted October 6, 2007 Gas, at 39.98 >.< dang 2 pennies... Link to comment Share on other sites More sharing options...
thomas2 Posted October 6, 2007 Share Posted October 6, 2007 Food, for 15,47 euro Link to comment Share on other sites More sharing options...
Homer Posted October 6, 2007 Share Posted October 6, 2007 TGI Fridays dinner for $16. Mmm; Fried Mac n Cheese, Chicken Tenders, and Oreo Cake. Link to comment Share on other sites More sharing options...
christianscoasters Posted October 6, 2007 Share Posted October 6, 2007 I bought a Homecoming ticket for $7. Wow that's tonite! Link to comment Share on other sites More sharing options...
odene497 Posted October 6, 2007 Share Posted October 6, 2007 I bought a Heath bar for $0.55. Link to comment Share on other sites More sharing options...
Blue Steel Posted October 7, 2007 Share Posted October 7, 2007 I bought a scarf at GAP for the ridiculous price of $24.50. They're the only place that has scarfs at this time... Link to comment Share on other sites More sharing options...
thunder001 Posted October 7, 2007 Share Posted October 7, 2007 All from White Water World, Shirt for Jarryd.. Wallet for Daniel, Shirt for their mother, and a little gift for a little girl that we have yet to meet to try to convince her parents to visit Australian Theme Parks..hehehe Might even send that stuff one day...... Link to comment Share on other sites More sharing options...
mightypotato Posted October 7, 2007 Share Posted October 7, 2007 Got two pairs of jeans yesterday for about $85 or so. I also bought a new pair of ski boots for $150. Lousy money. Link to comment Share on other sites More sharing options...
TheRapidsNerd Posted October 7, 2007 Share Posted October 7, 2007 Let's see, food, a couple picture frames, the Fantastic Four 2-pack dvd set, a Bettie Page bust, and a mirror. About $150. Not too bad. Link to comment Share on other sites More sharing options...
Nrthwnd Posted October 8, 2007 Share Posted October 8, 2007 This pin from eBay. For $25, plus shipping. I think it was worth it, though. The attraction certainly was. And it comes with it's own display easel too! Grin. Link to comment Share on other sites More sharing options...
haiderodes Posted October 9, 2007 Share Posted October 9, 2007 Rasberry Chipotle Chopped Chicken Salad from Quiznos....$6.45 Link to comment Share on other sites More sharing options...
SonOfBeastSucks Posted October 10, 2007 Share Posted October 10, 2007 Brown faux fur hoodie from Hollister - $100 Gray Hollist[er] t-shirt - $20 $120 Total price w/ $100 gift card and 25% student discount - Less than $20 Link to comment Share on other sites More sharing options...
cycamps Posted October 11, 2007 Share Posted October 11, 2007 A combine: $75,000 Link to comment Share on other sites More sharing options...
coasters 4 me Posted October 11, 2007 Share Posted October 11, 2007 Muffin from school canteen: £0.40/$0.80 Link to comment Share on other sites More sharing options...
CoasterExpert13 Posted October 11, 2007 Share Posted October 11, 2007 Well, since leaving work at 7am this morning: Pancakes with sausage from McDonalds-$2.39 Medium Coffee from McDonalds-$1.89 Link to comment Share on other sites More sharing options...
cobra_roll06 Posted October 11, 2007 Share Posted October 11, 2007 A foot-long BBQ Rib, Italian bread, toasted, with lettuce and light mayonnaise. My daily order from Subway! I love student life! Link to comment Share on other sites More sharing options...
socalMAN123 Posted October 12, 2007 Share Posted October 12, 2007 A taco and a small drink from Taco Bell. I could live off those things! ---Brent Link to comment Share on other sites More sharing options...
coastercrazed49 Posted October 15, 2007 Share Posted October 15, 2007 A small chese pizza for $6.00. Link to comment Share on other sites More sharing options...
Homer Posted October 15, 2007 Share Posted October 15, 2007 A Mountain Dew from a soda machine, $1. Link to comment Share on other sites More sharing options...
onewheeled999 Posted October 15, 2007 Share Posted October 15, 2007 A crappy lunch at my middle school, consisting of pizza, chocolate milk and juice: $2.75 Link to comment Share on other sites More sharing options...
spaceace12 Posted October 15, 2007 Share Posted October 15, 2007 A set of Holiday World golfballs. And Mcdonalds for dinner. Link to comment Share on other sites More sharing options...
exit english Posted October 16, 2007 Share Posted October 16, 2007 How about a purchase that's currently in the works? I'm searching for the best price on this: http://westinghousedigital.com/details.aspx?itemnum=59 I currently have this: http://www.westinghousedigital.com/details.aspx?itemnum=101 Which will go into our bedroom. Link to comment Share on other sites More sharing options...
kraken613 Posted October 16, 2007 Share Posted October 16, 2007 Pre-ordered Super Mario Galaxy put down all 50 bucks! Link to comment Share on other sites More sharing options...
TheBannedKid Posted October 16, 2007 Share Posted October 16, 2007 Well technically I last bought a coffee from Starbucks but thats lame... So my most recent item is my halloween costume. Link to comment Share on other sites More sharing options...
natatomic Posted October 16, 2007 Share Posted October 16, 2007 A single scoop of Moose Tracks ice cream in a cup - $2.40, but worth every penny. Link to comment Share on other sites More sharing options...
Recommended Posts
Create an account or sign in to comment
You need to be a member in order to leave a comment
Create an account
Sign up for a new account in our community. It's easy!
Register a new accountSign in
Already have an account? Sign in here.
Sign In Now